Ana sayfa ÜrünlerBant Renk Sıralayıcısı

Akıllı Plastik Ayırıcı Makinesi / Kaju Elektrikli Ayırma Makinesi

Akıllı Plastik Ayırıcı Makinesi / Kaju Elektrikli Ayırma Makinesi

Intelligent Plastic Separator Machine / Cashew Electric Sorting Machine

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: AMD
Sertifika: CE
Model numarası: BS900DY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap Kutular, Vakum Alüminyum Ambalaj
Teslim süresi: 15 işgünü
Ödeme koşulları: L/C T/T
Yetenek temini: Yılda 5000 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: Plastik Ayırıcı Makinesi Modeli: BS900DY Elektrikli Ayırma Makinesi
Türü: 6SXZ-144E Katman Numarası: Tek
Çıkış: 3-4T / H Taşıma oranı (Kötü: İyi): 30/1
Doğruluk: ≥99% Gerilim: 220V50Hz
Güç: 1.5-2kw Boyut: 2507 * 1787 * 1182mm

Akıllı Plastik Ayırıcı Makinesi / Kaju Elektrikli Ayırma Makinesi

 

Daha yüksek sıralama gereksinimi için uygun


Yeni çok çekirdekli paralel işleme sistemi, renk, şekil, doku, kenar dağılımı vb.
Akıllı sıralama çözümünün akıllıca eşleştirilmesi ve senkronize çalışma, aritmetik hız ve kapasite büyük ölçüde geliştirilmiştir.
Makinenin kendi kendine öğrenmesini gerçekleştirmek için Büyük Açı ve süper beyin AI teknolojisinin çeşitli açılardan ve uzaylardan kombinasyonu.

 

Bant Renk Sıralayıcısı TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Chi Hareketli Manyetik Kontrol Hign Frekans Elektromanyetik Değer

Applying The Intemational Advanced 2048 Full Color Scanning Technology. Intemational Advanced 2048 Tam Renkli Tarama Teknolojisini Uygulama. Dsp+Fpga Processing Technology, As Well As Complex Algorithm Of Multiple Modes Combined With Color And Space, This System Can Provide The Function Of Color& Shape-Based Sorting Depending On The Difference Of Materials, And Allow You To Set Muliple Modes Freely And Select Any Material From Tens Of Thousands Of Ones At Your Option. Dsp + Fpga İşleme Teknolojisi, Renk ve Uzay ile Birleştirilen Çoklu Modların Karmaşık Algoritması, Bu Sistem, Malzemelerin Farkına Bağlı Olarak Renk ve Şekil Tabanlı Sıralama İşlevi Sağlayabilir ve Çoklu Modları Serbestçe Ayarlamanıza Ve Herhangi Birini Seçmenize İzin Verir Onbinlerce Kişiden Seçtiğiniz Malzeme.

 

İşletim sistemi

Inteligent İşletim Platformu ile Sistem Kolayca Yönetilebilir ve İşletilebilir, İnsan ve Makine Arasındaki Akıllı İletişimi Gerçeğe Dönüştürür ve Çalışmayla İlgili Tüm Endişelerinizi Giderir.

 

Akıllı Rüzgar Perdesi Fonksiyon Tasarımı

Fan Üfleme Sistemi sayesinde, Çözünürlük ve Renk Sıralama Hassasiyeti sağlamak için Lens Cam Tozu, Etereal Ve Hızlı Açıklık Önünde Yüksek Hızlı Hava Akışı olacaktır.

 

Eşsiz Hava Emme ve Havalandırma Sistemi

Hava Emme ve Havalandırma Sisteminin Kullanımı, Malzemedeki Şamandıraların Temizlenmesine Yardımcı Olabilir, Lensin Daha Yüksek Çözünürlüğünü ve Daha Doğru Renk Tabanlı Sıralama Oranını Sağlar.

 

Çift Katmanlı Ayırma Modu

Müşterilerin Farklı İhtiyaçlarına Göre Esnek Olarak Ayarlanabiliyor Sıralama kontrol etmek için tekrar düşebilir, Haznenin İşlevini Değiştirmeye Gerek Yok.

 

Güçlü Renk Ayırma İşlevi

Bant Tipi Renk Sıralayıcılar sadece Kanal Renk Sıralayıcılarının Renk Sıralama Aralığını Karşılayamaz, Aynı zamanda Ethereal, Sıralı, Kolay Kırık, Nemli Malzemeler İçin Tatmin Edici Renk Sıralama Etkilerini Etkileyebilir Bu Özel Malzemelerin Hafifliği Nedeniyle Küçük Yerçekimi Hızı, Çan Tipi Renk Sıralayıcının Taşıma Hızı 4m / S'ye Kadar Olabilir, Bu da Renk Sıralama ve Verim Gereksinimlerini Etkili Bir Şekilde Karşılayabilir.

Kolay Kırılan Malzemelerin Ezilme Oranı En Aza İndirgenebilir High Kolay Renk Ayırma Çözümü, Yüksek Nem İçeren Malzemeler için Önlenebilir ; Kolayca Bağlanan Mateiallar için Mükemmel Renk Ayırma Çözümü de Kullanılabilir.

5088 Tam Renkli Çizgi Tarama Teknolojisi, Renkleri ve Uzayları Birleştiren Algoritmalar Farklı Malzemeler İçin "Renk Ayırma + Şekil Ayırma" sağlayabilir, bir dizi mod serbestçe ayarlanabilir.

Birçok Malzemeye Uygulanabilir.

 

Ad: Plastik Ayırma Makinesi Model: BS900DY Elektrikli Ayırma Makinesi
Tür: 6SXZ-144E Katman Numarası: Tek
Çıktı: 3-4T / H Taşıma Oranı (Kötü: İyi): 30/1
Doğruluk: ≥99% Voltaj: 220V50hz
Güç: 1.5-2kw Boyut: 2507 * 1787 * 1182mm
  • Zhongke Büyük Veritabanı
  • Otomatik Hesaplama ve Süper Beyin Akıllı Tanımlaması
  • 5400 Piksel CCD Görüntü Alma Sistemi
  • Görüntü İşleme Sistemi
  • Akıllı Toz Temizleme Sistemi
  • Kendinden Tasarımlı Yüksek Frekanslı İticiler
  • Düşük Sıcaklık LED Işık Kaynağı
  • Akıllı LED Kontrol Sistemi
  • Uzaktan Kumanda Sistemi

 

Hizmetlerimiz :

Müşteri önceliği ilkesine bağlıyız, çalışanları müşteri talebini önemsemeye teşvik ediyoruz ve hem yurtiçi hem de yurtdışı müşteri için çözümler sunuyoruz.

Hizmetimiz vilayet düzeyinde şehre nüfuz eden 30'dan fazla satış sonrası servis ekibimiz var ve müşteriler için 24 saat kapıdan kapıya hızlı ve özenli bir hizmet sunuyoruz.

Müşteriye, eksiksiz makine için bir yıllık ücretsiz onarım ve bakım ve hızlı yanıt, zamanında bakım ve takip koordinasyonu içeren hizmet modumuzu tamamen somutlaştıran hızlı profesyonel eğitim ve teknik rehberlik sağlıyoruz.

Servis taahhüdü: Komple makine için bir yıl ücretsiz tamir ve bakım, 24 saat kapıdan kapıya hızlı tepki, 7x24 saat danışmanlık hizmeti. Nerede olursanız olun, bizi ziyaret edebilirsiniz.


Akıllı Plastik Ayırıcı Makinesi / Kaju Elektrikli Ayırma Makinesi

 

İletişim bilgileri
Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin

Fabrika adres:No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin