Ana sayfa ÜrünlerKemer Renk Sıralayıcısı

Geri Dönüşümlü Plastik Bant Renkli Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi

Geri Dönüşümlü Plastik Bant Renkli Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi

Recycled Plastic Belt Color Sorter / Grain Seeds Pulses Sorting Machine

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: AMD
Sertifika: CE
Model numarası: BS1200CJ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap Kutular, Vakumlu Alüminyum Ambalaj
Teslim süresi: 15 işgünü
Ödeme koşulları: L/C T/T
Yetenek temini: Yılda 5000 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: Kemer Renk Sıralayıcısı Kapasite: 4-6 T / H
Nakletmek: 30: 1 Doğruluk: % 99
Güç: 1.6-2.6 KW Gerilim: 220V / 50Hz
Boyut: 2507mm x 2087mm x 1182mm Uygulama: Tahıl Tohumları

Geri Dönüşümlü Plastik Bant Renkli Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi

Kemer Renk Sıralayıcısı Ana Özellikler

1) Yüksek hızlı diz tarama, CCD sensör .----------- CCD Kamera
2) Süper net görüntüleme, çözünürlük oranı, çözücü azalması, bozulma yok .------------ CCD lens
3) Hızlı reaksiyon, yüksek hassasiyet, güvenilir, kolay kullanım .-------------- Pro-Yüz Dokunmatik ekran
4) Yüksek parlaklık, düşük güç tüketimi, uzun ömür, güvenilir .----------- LED ışık
5) Özel renk sıralama, yüksek frekans, düşük güç tüketimi, yüksek sıralama doğruluğu .------------ Yüksek frekans soleniod Vana
6) Yüksek kaliteli gıda sınıfı kemer; Kararlı sürdürülebilir yapı; Yüksek performanslı motorun ithalatı .-------- Düşük kırılma

Bant Renk Sıralayıcısı TEKNİK ÖZELLİKLER

1 RENKLİ GÖRÜNTÜ ALMA SİSTEMİ

Yüksek çözünürlüklü renkli CCD kamera görüntü toplama sistemi kullanarak, malzeme (RGB) kırmızı, yeşil ve mavi üç renk bilgisi elde etmek için, derinlik tanıma küçük ince renk sıralayıcı diğer safsızlıkları seçebilir.

2 BULUT NESNE LİNK SİSTEMİ

Özerk bulut kontrolü, bulut bilişim teknolojisi, çevrimiçi işlemlerin gerçekleştirilmesi, çevrimiçi izleme, çevrimiçi hizmetler, ücretsiz yükseltme.

3 GÖRÜNTÜ İŞLEME SİSTEMİ

Yoğunlaştırılmış gelişmiş tam renkli tarama teknolojisi, DSP + FPGA işleme teknolojisi ve renkli ve mekanla birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasını kullanan bu sistem, malzeme farkına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir.

4 CHI HAREKETLİ MANYETİK KONTROL HIGN FREKANSLI ELEKTROMANYETİK DEĞER

Uluslararası ileri düzey 2048 tam renkli tarama teknolojisini uygulamak. DSP + FPGA işleme teknolojisinin yanı sıra, renk ve alanla birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritması olan bu sistem, malzemelerin farklılığına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevi sunabilir ve muliple modlarını serbestçe ayarlamanıza ve herhangi birini seçmenize izin verir İsteğinize göre onbinlerce kişiden malzeme.

5 ÇALIŞMA SİSTEMİ

Akıllı işletim platformuyla sistem, insan ve makine arasındaki akıllı iletişimi gerçeğe dönüştürerek ve işletme konusundaki tüm endişelerinizi ortadan kaldırarak kolayca yönetilebilir ve çalıştırılabilir.

6 AKILLI RÜZGAR PERDESİ FONKSİYON TASARIMI

Fan üfleme sistemi sayesinde, yüksek hızda hava sızdırmazlığı, mercek camı tozunun önünde, eterik ve hızlı açıklıkta, çözünürlük ve renk sıralama doğruluğunu garanti eder.

7 EŞSİZ HAVA-EMME VE HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Hava emiş ve havalandırma sisteminin kullanılması, malzemedeki yüzmeleri temizleyerek daha yüksek bir lens çözünürlüğü ve daha doğru bir renk bazlı sıralama oranı sağlar.

8 ÇİFT TABAKLI AYIRMA MODU

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde ayarlanabilmeleri için sınıflamanın kontrol etmek için tekrar düşebileceğini, haznenin işlevini değiştirmeye gerek olmadığını fark edebilirsiniz.

9 POWELFUL RENK SIRALAMA FONKSİYONU

Kemer tipi renk sıralayıcılar, sadece renk oluklu renk sıralayıcı aralığını karşılamakla kalmaz, ayrıca eterik, düzensiz, kolay kırılan, yüksek oranda nemli malzemeler için tatmin edici renk skalası alternatifleri sunabilir; Bu özel malzemelerin hafifliğinden kaynaklanan küçük yerçekimi hızı, çan tipi renk sıralayıcının taşınma hızı, renk sıralama ve verim gereksinimlerini etkili bir şekilde karşılayan 4m / s'ye kadar çıkabilir.

Kolayca kırılan malzemelerin ezilme oranı en aza indirgenebilir, yüksek nemli malzemeler için kolay renk sınıflandırma çözeltisi önlenebilir easily mükemmel renk sınıflandırma çözeltisi, kolayca yapıştırılan malzemeler için de kullanılabilir.

5088 tam renkli çizgi tarama teknolojisi, renkleri ve boşlukları birleştiren algoritmalar, farklı malzemeler için "renk sıralama + şekil sıralama" sağlayabilir, çeşitli modlar serbestçe ayarlanabilir.

birçok malzemeye uygulanabilir.

  • Zhongke Büyük Veritabanı
  • Otomatik Hesaplama ve Süper Beyin Akıllı Tanımlama
  • 5400 Piksel CCD Görüntü Toplama Sistemi
  • Görüntü işleme sistemi
  • Akıllı Toz Temizleme Sistemi
  • Kendi Kendine Tasarım Yüksek Frekans İtici
  • Düşük Sıcaklık LED Işık Kaynağı
  • Akıllı LED Kontrol Sistemi
  • Uzaktan kumanda sistemi

Hizmetlerimiz :

Müşteri önceliği ilkesine bağlı kalmakta, çalışanları müşteri talebini önemsemeye teşvik etmekte ve yurtiçi ve yurtdışı müşterileri için çözümler sunmaktayız.

İl düzeyinde şehre nüfuz eden hizmetimizle 30'dan fazla satış sonrası hizmet ekibimiz var ve 24 saat kapıdan kapıya hızlı ve müşterilere özenli hizmet sunuyoruz.

Komple makine için müşteriye bir yıl ücretsiz onarım ve bakım hizmeti sunuyoruz ve hızlı yanıtlama, zamanında bakım ve takip koordinasyonunu içeren servis modumuzu tamamen kapsayan profesyonel eğitim ve teknik rehberlik sağlarız.

İletişim bilgileri
Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: No.43, Yulan Yolu, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin

Fabrika adres:No.43, Yulan Yolu, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin