Ana sayfa ÜrünlerBant Renk Sıralayıcısı

Geri Dönüşümlü Plastik Kemer Renk Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi

Geri Dönüşümlü Plastik Kemer Renk Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi

  • Recycled Plastic Belt Color Sorter / Grain Seeds Pulses Sorting Machine
 • Recycled Plastic Belt Color Sorter / Grain Seeds Pulses Sorting Machine

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: AMD
  Sertifika: CE
  Model numarası: BS1200CJ

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: Anlaşma
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Ahşap Kutular, Vakum Alüminyum Ambalaj
  Teslim süresi: 15 işgünü
  Ödeme koşulları: L/C T/T
  Yetenek temini: Yılda 5000 setleri
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: Bant Renk Sıralayıcısı Kapasite: 4-6 T / H
  Nakletmek: 30: 1 Doğruluk: % 99
  Güç: 1.6-2.6 KW Gerilim: 220V / 50Hz
  Boyut: 2507mm x 2087mm x 1182mm Uygulama: Tahıl Tohumları
  Vurgulamak:

  belt color sorting machine

  ,

  electric sorting machine

  Geri Dönüşümlü Plastik Kemer Renk Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi

   

  Bant Renk SıralayıcısıAna Özellikler

   

  1) Yüksek hızlı lne tarama, CCD sensörü .----------- CCD Kamera
  2) Süper net görüntüleme, çözünürlük oranı, solor azaltma iyi, bozulma yok .------------ CCD lens
  3) Hızlı reaksiyon, yüksek hassasiyet, güvenilir, kolay kullanım .-------------- Pro-yüz Dokunmatik ekran
  4) Yüksek parlaklık, düşük güç tüketimi, uzun ömürlü, güvenilir .----------- LED ışık
  5) renk sıralama için özel, yüksek frekans, düşük güç tüketimi, yüksek sıralama doğruluğu .------------ yüksek frekans soleniod Vana
  6)High quality food grade belt ; 6) Yüksek kaliteli gıda sınıfı kemer; Stable sustain structure ; Kararlı sürdürme yapısı; The import of high performance motor.--------Low broken Yüksek performanslı motor ithalatı .-------- Düşük kırık

   

  Bant Renk Sıralayıcısı TEKNİK ÖZELLİKLER

   

  1 RENKLİ GÖRÜNTÜ ALMA SİSTEMİ

   

  Malzeme (RGB) kırmızı, yeşil ve mavi üç renk bilgisi elde etmek için yüksek çözünürlüklü renkli CCD kamera görüntü elde etme sistemini kullanarak, derinlik tanıma küçük ince renk sıralayıcı diğer safsızlıkları seçebilirsiniz.

   

  2 BULUT NESNE BAĞLANTI SİSTEMİ

   

  Otonom bulut kontrolü, bulut bilişim teknolojisi, çevrimiçi işlemlerin gerçekleştirilmesi, çevrimiçi izleme, çevrimiçi hizmetler, ücretsiz yükseltmeler.

   

  3 GÖRÜNTÜ İŞLEME SİSTEMİ

   

  Intenational gelişmiş tam renkli tarama teknolojisi, DSP + FPGA işleme teknolojisi ve renk ve alan ile birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasını uygulayan bu sistem, malzeme farklılıklarına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir.

   

  4 CHI HAREKETLİ MANYETİK KONTROL YÜKSEK FREKANS ELEKTROMANYETİK DEĞER

   

  Applying the intemational advanced 2048 full color scanning technology. Uluslararası gelişmiş 2048 tam renkli tarama teknolojisini uygulamak. DSP+FPGA processing technology, as well as complex algorithm of multiple modes combined with color and space, this system can provide the function of color& shape-based sorting depending on the difference of materials, and allow you to set muliple modes freely and select any material from tens of thousands of ones at your option. DSP + FPGA işleme teknolojisi, renk ve alan ile birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasının yanı sıra, bu sistem, malzeme farkına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir ve çoklu modları serbestçe ayarlamanıza ve herhangi birini seçmenize izin verir. On binlerce seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

   

  5 İŞLETİM SİSTEMİ

   

  Akıllı işletim platformu ile, sistem kolayca yönetilebilir ve çalıştırılabilir, insan ve makine arasındaki akıllı iletişimi gerçeğe dönüştürür ve işletim ile ilgili tüm endişelerinizi ortadan kaldırır.

   

  6 AKILLI RÜZGAR PERDESİ FONKSİYON TASARIMI

   

  Fan üfleme sistemi sayesinde, yüksek hızlı hava akımı, çözünürlük ve renk sıralama doğruluğunu sağlamak için mercek cam tozunun, eterik ve hızlı açıklığın önünde olacaktır.

   

  7 EŞSİZ HAVA EMİŞ VE HAVALANDIRMA SİSTEMİ

   

  Hava emiş ve havalandırma sisteminin kullanılması, malzemedeki yüzerlerin temizlenmesine yardımcı olarak daha yüksek bir lens çözünürlüğü ve daha doğru bir renk bazlı sıralama oranı sağlar.

   

  8 ÇİFT KATLI AYIRMA MODU

   

  Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde ayarlanabilir, ayırma işlemini kontrol etmek için tekrar düşürebilir, haznenin işlevini değiştirmeye gerek yoktur.

   

  9 POWELFUL COLOR SORTING FONKSİYONU

   

  Bant tipi renk ayırıcılar sadece oluk renk ayırıcılarının renk sıralama aralığını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda etken, sıralama, kolayca kırılan, son derece nemli malzemeler için tatmin edici renk sıralama alternatifleri de sağlayabilir, bu da tatmin edici olmayan renk sıralama efektlerini etkili bir şekilde çözebilir. Bu özel malzemelerin hafifliğinden kaynaklanan küçük yerçekimi hızı, çan tipi renk sıralayıcının nakil hızı 4m / s'ye kadar olabilir, bu da renk sıralama ve verim gereksinimlerini etkili bir şekilde karşılayabilir.

  Kolay kırılan malzemelerin ezilme oranı en aza indirilebilir high yüksek nem oranına sahip malzemeler için kolay renk ayırma çözümü önlenebilir ; kolayca yapıştırılan malzemeler için mükemmel renk ayırma çözümü de kullanılabilir.

  5088 tam renkli çizgi tarama teknolojisi, renk ve boşluk birleştiren algoritmalar farklı malzemeler için "renk sıralama + şekil sıralama" sağlayabilir, bir dizi mod serbestçe ayarlanabilir.

  birçok malzeme için geçerlidir.

   

  Geri Dönüşümlü Plastik Kemer Renk Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi 0

  • Zhongke Büyük Veritabanı
  • Otomatik Hesaplama ve Süper Beyin Akıllı Tanımlaması
  • 5400 Piksel CCD Görüntü Alma Sistemi
  • Görüntü İşleme Sistemi
  • Akıllı Toz Temizleme Sistemi
  • Kendinden Tasarımlı Yüksek Frekanslı İticiler
  • Düşük Sıcaklık LED Işık Kaynağı
  • Akıllı LED Kontrol Sistemi
  • Uzaktan Kumanda Sistemi

   

  Hizmetlerimiz :

  Müşteri önceliği ilkesine bağlıyız, çalışanları müşteri talebini önemsemeye teşvik ediyoruz ve hem yurtiçi hem de yurtdışı müşteri için çözümler sunuyoruz.

  Hizmetimiz vilayet düzeyinde şehre nüfuz eden 30'dan fazla satış sonrası servis ekibimiz var ve müşteriler için 24 saat kapıdan kapıya hızlı ve özenli bir hizmet sunuyoruz.

  Müşteriye, eksiksiz makine için bir yıllık ücretsiz onarım ve bakım ve hızlı yanıt, zamanında bakım ve takip koordinasyonu içeren hizmet modumuzu tamamen somutlaştıran hızlı profesyonel eğitim ve teknik rehberlik sağlıyoruz.

  Geri Dönüşümlü Plastik Kemer Renk Sıralayıcısı / Tahıl Tohumları Bakliyat Ayırma Makinesi 1

   

  İletişim bilgileri
  Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

  İlgili kişi: sales

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  İLETİŞİM

  Adres: No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin

  Fabrika adres:No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin