Ana sayfa ÜrünlerKemer Renk Sıralayıcısı

Renkli Görüntü Toplama Sistemi ile Yüksek Çözünürlüklü Kemer Renkli Sıralayıcısı

Renkli Görüntü Toplama Sistemi ile Yüksek Çözünürlüklü Kemer Renkli Sıralayıcısı

High Definition Belt Color Sorter With Color Image Acquisition System

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: AMD
Sertifika: CE
Model numarası: BS900DY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap Kutular, Vakumlu Alüminyum Ambalaj
Teslim süresi: 15 işgünü
Ödeme koşulları: L/C T/T
Yetenek temini: Yılda 5000 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Modeli: BS900DY Kemer Renk Sıralayıcısı Türü: 6sxz-144e
katman numarası: Tek Çıkış: 3-4
Güç: 1.5-2kw Gerilim: 220V / 50Hz
Boyut: 2507mm x 1787mm x 1182mm Adı: Kemer Renk Sıralayıcısı

Renkli Görüntü Toplama Sistemi ile Yüksek Çözünürlüklü Kemer Renkli Sıralayıcısı

Bant Renk Sıralayıcısı TEKNİK ÖZELLİKLER

1 RENKLİ GÖRÜNTÜ ALMA SİSTEMİ

Yüksek çözünürlüklü renkli CCD kamera görüntü toplama sistemi kullanarak, malzeme (RGB) kırmızı, yeşil ve mavi üç renk bilgisi elde etmek için, derinlik tanıma küçük ince renk sıralayıcı diğer safsızlıkları seçebilir.

2 BULUT NESNE LİNK SİSTEMİ

Özerk bulut kontrolü, bulut bilişim teknolojisi, çevrimiçi işlemlerin gerçekleştirilmesi, çevrimiçi izleme, çevrimiçi hizmetler, ücretsiz yükseltme.

3 GÖRÜNTÜ İŞLEME SİSTEMİ

Yoğunlaştırılmış gelişmiş tam renkli tarama teknolojisi, DSP + FPGA işleme teknolojisi ve renkli ve mekanla birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasını kullanan bu sistem, malzeme farkına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir.

4 CHI HAREKETLİ MANYETİK KONTROL HIGN FREKANSLI ELEKTROMANYETİK DEĞER

Uluslararası ileri düzey 2048 tam renkli tarama teknolojisini uygulamak. DSP + FPGA işleme teknolojisinin yanı sıra, renk ve alanla birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritması olan bu sistem, malzemelerin farklılığına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevi sunabilir ve muliple modlarını serbestçe ayarlamanıza ve herhangi birini seçmenize izin verir İsteğinize göre onbinlerce kişiden malzeme.

5 ÇALIŞMA SİSTEMİ

Akıllı işletim platformuyla sistem, insan ve makine arasındaki akıllı iletişimi gerçeğe dönüştürerek ve işletme konusundaki tüm endişelerinizi ortadan kaldırarak kolayca yönetilebilir ve çalıştırılabilir.

6 AKILLI RÜZGAR PERDESİ FONKSİYON TASARIMI

Fan üfleme sistemi sayesinde, yüksek hızda hava sızdırmazlığı, mercek camı tozunun önünde, eterik ve hızlı açıklıkta, çözünürlük ve renk sıralama doğruluğunu garanti eder.

7 EŞSİZ HAVA-EMME VE HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Hava emiş ve havalandırma sisteminin kullanılması, malzemedeki yüzmeleri temizleyerek daha yüksek bir lens çözünürlüğü ve daha doğru bir renk bazlı sıralama oranı sağlar.

8 ÇİFT TABAKLI AYIRMA MODU

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde ayarlanabilmeleri için sınıflamanın kontrol etmek için tekrar düşebileceğini, haznenin işlevini değiştirmeye gerek olmadığını fark edebilirsiniz.

9 POWELFUL RENK SIRALAMA FONKSİYONU

Kemer tipi renk sıralayıcılar, sadece renk oluklu renk sıralayıcı aralığını karşılamakla kalmaz, ayrıca eterik, düzensiz, kolay kırılan, yüksek oranda nemli malzemeler için tatmin edici renk skalası alternatifleri sunabilir; Bu özel malzemelerin hafifliğinden kaynaklanan küçük yerçekimi hızı, çan tipi renk sıralayıcının taşınma hızı, renk sıralama ve verim gereksinimlerini etkili bir şekilde karşılayan 4m / s'ye kadar çıkabilir.

Kolayca kırılan malzemelerin ezilme oranı en aza indirgenebilir, yüksek nemli malzemeler için kolay renk sınıflandırma çözeltisi önlenebilir easily mükemmel renk sınıflandırma çözeltisi, kolayca yapıştırılan malzemeler için de kullanılabilir.

5088 tam renkli çizgi tarama teknolojisi, renkleri ve boşlukları birleştiren algoritmalar, farklı malzemeler için "renk sıralama + şekil sıralama" sağlayabilir, çeşitli modlar serbestçe ayarlanabilir.

birçok malzemeye uygulanabilir.

Notlar: Parametreler Kuvars taşına dayanır (çöp içeriği% 8'dir), özel endeksler malzeme ve çöp içeriğine göre değişebilir; Ürünler önceden haber vermeksizin güncellenebilir, lütfen gerçek ürünleri inceleyin.

Kemer rengi sıralayıcısı, hafif, kolay kırılmış ve düzensiz ürünler için piyasaya sunulan en üst düzey üründür

  • Zhongke Büyük Veritabanı
  • Otomatik Hesaplama ve Süper Beyin Akıllı Tanımlama
  • 5400 Piksel CCD Görüntü Toplama Sistemi
  • Görüntü işleme sistemi
  • Akıllı Toz Temizleme Sistemi
  • Kendi Kendine Tasarım Yüksek Frekans İtici
  • Düşük Sıcaklık LED Işık Kaynağı
  • Akıllı LED Kontrol Sistemi
  • Uzaktan kumanda sistemi

İletişim bilgileri
Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İlgili kişi

Adres: No.43, Yulan Yolu, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin

Fabrika adres:No.43, Yulan Yolu, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin