Ana sayfa ÜrünlerBant Renk Sıralayıcısı

Renkli Görüntü Toplama Sistemli Yüksek Çözünürlüklü Kemer Renk Sıralayıcısı

Renkli Görüntü Toplama Sistemli Yüksek Çözünürlüklü Kemer Renk Sıralayıcısı

High Definition Belt Color Sorter With Color Image Acquisition System

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: AMD
Sertifika: CE
Model numarası: BS900DY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap Kutular, Vakum Alüminyum Ambalaj
Teslim süresi: 15 işgünü
Ödeme koşulları: L/C T/T
Yetenek temini: Yılda 5000 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Modeli: BS900DY Kayış Renk Sıralayıcısı Türü: 6sxz-144e
katman numarası: Tek Çıkış: 3-4
Güç: 1.5-2kw Gerilim: 220V / 50Hz
Boyut: 2507mm x1787mm x 1182mm Adı: Bant Renk Sıralayıcısı

Renkli Görüntü Toplama Sistemli Yüksek Çözünürlüklü Kemer Renk Sıralayıcısı

 

Bant Renk Sıralayıcısı TEKNİK ÖZELLİKLER

 

1 RENKLİ GÖRÜNTÜ ALMA SİSTEMİ

 

Malzeme (RGB) kırmızı, yeşil ve mavi üç renk bilgisi elde etmek için yüksek çözünürlüklü renkli CCD kamera görüntü elde etme sistemini kullanarak, derinlik tanıma küçük ince renk sıralayıcı diğer safsızlıkları seçebilirsiniz.

 

2 BULUT NESNE BAĞLANTI SİSTEMİ

 

Otonom bulut kontrolü, bulut bilişim teknolojisi, çevrimiçi işlemlerin gerçekleştirilmesi, çevrimiçi izleme, çevrimiçi hizmetler, ücretsiz yükseltmeler.

 

3 GÖRÜNTÜ İŞLEME SİSTEMİ

 

Intenational gelişmiş tam renkli tarama teknolojisi, DSP + FPGA işleme teknolojisi ve renk ve alan ile birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasını uygulayan bu sistem, malzeme farklılıklarına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir.

 

4 CHI HAREKETLİ MANYETİK KONTROL YÜKSEK FREKANS ELEKTROMANYETİK DEĞER

 

Applying the intemational advanced 2048 full color scanning technology. Uluslararası gelişmiş 2048 tam renkli tarama teknolojisini uygulamak. DSP+FPGA processing technology, as well as complex algorithm of multiple modes combined with color and space, this system can provide the function of color& shape-based sorting depending on the difference of materials, and allow you to set muliple modes freely and select any material from tens of thousands of ones at your option. DSP + FPGA işleme teknolojisi, renk ve alan ile birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasının yanı sıra, bu sistem, malzeme farkına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir ve çoklu modları serbestçe ayarlamanıza ve herhangi birini seçmenize izin verir. On binlerce seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

 

5 İŞLETİM SİSTEMİ

 

Akıllı işletim platformu ile, sistem kolayca yönetilebilir ve çalıştırılabilir, insan ve makine arasındaki akıllı iletişimi gerçeğe dönüştürür ve işletim ile ilgili tüm endişelerinizi ortadan kaldırır.

 

6 AKILLI RÜZGAR PERDESİ FONKSİYON TASARIMI

 

Fan üfleme sistemi sayesinde, yüksek hızlı hava akımı, çözünürlük ve renk sıralama doğruluğunu sağlamak için mercek cam tozunun, eterik ve hızlı açıklığın önünde olacaktır.

 

7 EŞSİZ HAVA EMİŞ VE HAVALANDIRMA SİSTEMİ

 

Hava emiş ve havalandırma sisteminin kullanılması, malzemedeki yüzerlerin temizlenmesine yardımcı olarak daha yüksek bir lens çözünürlüğü ve daha doğru bir renk bazlı sıralama oranı sağlar.

 

8 ÇİFT KATLI AYIRMA MODU

 

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde ayarlanabilir, ayırma işlemini kontrol etmek için tekrar düşürebilir, haznenin işlevini değiştirmeye gerek yoktur.

 

9 POWELFUL COLOR SORTING FONKSİYONU

 

Bant tipi renk ayırıcılar sadece oluk renk ayırıcılarının renk sıralama aralığını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda etken, sıralama, kolayca kırılan, son derece nemli malzemeler için tatmin edici renk sıralama alternatifleri de sağlayabilir, bu da tatmin edici olmayan renk sıralama efektlerini etkili bir şekilde çözebilir. Bu özel malzemelerin hafifliğinden kaynaklanan küçük yerçekimi hızı, çan tipi renk sıralayıcının nakil hızı 4m / s'ye kadar olabilir, bu da renk sıralama ve verim gereksinimlerini etkili bir şekilde karşılayabilir.

Kolay kırılan malzemelerin ezilme oranı en aza indirilebilir high yüksek nem oranına sahip malzemeler için kolay renk ayırma çözümü önlenebilir ; kolayca yapıştırılan malzemeler için mükemmel renk ayırma çözümü de kullanılabilir.

5088 tam renkli çizgi tarama teknolojisi, renk ve boşluk birleştiren algoritmalar farklı malzemeler için "renk sıralama + şekil sıralama" sağlayabilir, bir dizi mod serbestçe ayarlanabilir.

birçok malzeme için geçerlidir.

 

Renkli Görüntü Toplama Sistemli Yüksek Çözünürlüklü Kemer Renk Sıralayıcısı

Remarks: The parameters are based on Quartz stone (trash content is 8%), specific indices are subject to change according to the material and trash content; Notlar: Parametreler Kuvars taşına dayanır (çöp içeriği% 8'dir), belirli endeksler malzeme ve çöp içeriğine göre değişebilir; Products are subject to update without prior notice, please see the actual products. Ürünler önceden haber verilmeksizin güncellenebilir, lütfen gerçek ürünlere bakın.

 

Bant renk sıralayıcı, hafif, kolay kırılmış ve düzensiz ürünler için piyasaya sürülen üst düzey bir üründür

 

  • Zhongke Büyük Veritabanı
  • Otomatik Hesaplama ve Süper Beyin Akıllı Tanımlaması
  • 5400 Piksel CCD Görüntü Alma Sistemi
  • Görüntü İşleme Sistemi
  • Akıllı Toz Temizleme Sistemi
  • Kendinden Tasarımlı Yüksek Frekanslı İticiler
  • Düşük Sıcaklık LED Işık Kaynağı
  • Akıllı LED Kontrol Sistemi
  • Uzaktan Kumanda Sistemi

 

İletişim bilgileri
Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin

Fabrika adres:No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin