Ana sayfa ÜrünlerBant Renk Sıralayıcısı

Çift Katmanlı Kemer Renk Ayırma Makinesi / Plastik Ayırma Ekipmanları 1-1.6kw

Çift Katmanlı Kemer Renk Ayırma Makinesi / Plastik Ayırma Ekipmanları 1-1.6kw

  • Double Layer Belt Color Sorting Machine / Plastic Sorting Equipment 1-1.6kw
 • Double Layer Belt Color Sorting Machine / Plastic Sorting Equipment 1-1.6kw

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: AMD
  Sertifika: CE
  Model numarası: BS1200DY

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Ahşap Kutular, Vakum Alüminyum Ambalaj
  Teslim süresi: 15 işgünü
  Ödeme koşulları: L/C T/T
  Yetenek temini: Yılda 5000 setleri
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Modeli: BS1200DY Türü: 6sxz-336E
  katman numarası: Çift Çıkış: 4-6
  Güç: 1-1.6kw Gerilim: 220V / 50Hz
  Boyut: 2840mm x2057mm x 2090mm Adı: Bant Renk Sıralayıcısı
  Vurgulamak:

  belt color sorting machine

  ,

  plastic color sorter

  Çift Katmanlı Kemer Renk Ayırma Makinesi / Plastik Ayırma Ekipmanları 1-1.6kw

   

  Bant Renk Ayırma Makinesi TEKNİK ÖZELLİKLER

   

  GÖRÜNTÜ İŞLEME SİSTEMİ

   

  Intenational gelişmiş tam renkli tarama teknolojisi, DSP + FPGA işleme teknolojisi ve renk ve alan ile birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasını uygulayan bu sistem, malzeme farklılıklarına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir.

   

  CHI HAREKETLİ MANYETİK KONTROL YÜKSEK FREKANS ELEKTROMANYETİK DEĞER

   

  Applying the intemational advanced 2048 full color scanning technology. Uluslararası gelişmiş 2048 tam renkli tarama teknolojisini uygulamak. DSP+FPGA processing technology, as well as complex algorithm of multiple modes combined with color and space, this system can provide the function of color& shape-based sorting depending on the difference of materials, and allow you to set muliple modes freely and select any material from tens of thousands of ones at your option. DSP + FPGA işleme teknolojisi, renk ve alan ile birleştirilmiş çoklu modların karmaşık algoritmasının yanı sıra, bu sistem, malzeme farkına bağlı olarak renk ve şekil tabanlı sıralama işlevini sağlayabilir ve çoklu modları serbestçe ayarlamanıza ve herhangi birini seçmenize izin verir. On binlerce seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

   

  İŞLETİM SİSTEMİ

   

  Akıllı işletim platformu ile, sistem kolayca yönetilebilir ve çalıştırılabilir, insan ve makine arasındaki akıllı iletişimi gerçeğe dönüştürür ve işletim ile ilgili tüm endişelerinizi ortadan kaldırır.

   

  AKILLI RÜZGAR PERDESİ FONKSİYON TASARIMI

   

  Fan üfleme sistemi sayesinde, yüksek hızlı hava akımı, çözünürlük ve renk sıralama doğruluğunu sağlamak için mercek cam tozunun, eterik ve hızlı açıklığın önünde olacaktır.

   

  EŞSİZ HAVA EMİŞ VE HAVALANDIRMA SİSTEMİ

   

  Hava emiş ve havalandırma sisteminin kullanılması, malzemedeki yüzerlerin temizlenmesine yardımcı olarak daha yüksek bir lens çözünürlüğü ve daha doğru bir renk bazlı sıralama oranı sağlar.

   

  ÇİFT KATLI AYIRMA MODU

   

  Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde ayarlanabilir, ayırma işlemini kontrol etmek için tekrar düşürebilir, haznenin işlevini değiştirmeye gerek yoktur.

   

  GÜÇLÜ RENK SIRALAMA FONKSİYONU

   

  Bant tipi renk ayırıcılar sadece oluk renk ayırıcılarının renk sıralama aralığını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda etken, sıralama, kolayca kırılan, son derece nemli malzemeler için tatmin edici renk sıralama alternatifleri de sağlayabilir, bu da tatmin edici olmayan renk sıralama efektlerini etkili bir şekilde çözebilir. Bu özel malzemelerin hafifliğinden kaynaklanan küçük yerçekimi hızı, çan tipi renk sıralayıcının nakil hızı 4m / s'ye kadar olabilir, bu da renk sıralama ve verim gereksinimlerini etkili bir şekilde karşılayabilir.

  Kolay kırılan malzemelerin ezilme oranı en aza indirilebilir high yüksek nem oranına sahip malzemeler için kolay renk ayırma çözümü önlenebilir ; kolayca yapıştırılan malzemeler için mükemmel renk ayırma çözümü de kullanılabilir.

  5088 tam renkli çizgi tarama teknolojisi, renk ve boşluk birleştiren algoritmalar farklı malzemeler için "renk sıralama + şekil sıralama" sağlayabilir, bir dizi mod serbestçe ayarlanabilir.

  birçok malzeme için geçerlidir.

   

  Çift Katmanlı Kemer Renk Ayırma Makinesi / Plastik Ayırma Ekipmanları 1-1.6kw 0

  Remarks: The parameters are based on Quartz stone (trash content is 8%), specific indices are subject to change according to the material and trash content; Notlar: Parametreler Kuvars taşına dayanır (çöp içeriği% 8'dir), belirli endeksler malzeme ve çöp içeriğine göre değişebilir; Products are subject to update without prior notice, please see the actual products. Ürünler önceden haber verilmeksizin güncellenebilir, lütfen gerçek ürünlere bakın.

   

  Anhui Zhongke Optic-electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. is a high-tech enterprise specializing in the R&D, production and sale of intelligent color sorters. Anhui Zhongke Optik-elektronik Renk Sıralayıcısı Machinery Co, Ltd yüksek teknoloji kurumsal Ar-Ge, üretim ve akıllı renk sorters satışı konusunda uzmanlaşmış. The company is located in Baiyan Technology Park in Hefei High-tech Development Zone of China, with an area of 100,000 square meters, 22,000 square meters of modern workshops and 25,000 square meters of scientific research buildings. Şirket, Çin'in Hefei Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ndeki Baiyan Teknoloji Parkı'nda, 100.000 metrekarelik bir alana, 22.000 metrekarelik modern atölyelere ve 25.000 metrekarelik bilimsel araştırma binalarına sahiptir. Moreover, the company has invested a total of 150 million in constructing workshops and purchasing facilities, including more than 100 sets of sophisticated machines like chip welders, laser cutters and CNC systems. Dahası, şirket atölye ve satın alma tesislerinin inşasına toplam 150 milyon yatırım yaptı, bunlar arasında çip kaynak makineleri, lazer kesiciler ve CNC sistemleri gibi 100'den fazla sofistike makine bulunuyor. These investments allow the company to have an annual production capacity of 5,000 sets of intelligent color sorters and an annual output of 60 million USD, and become one of the largest production bases of intelligent color sorters. Bu yatırımlar, şirketin yıllık 5.000 set akıllı renk ayırıcı üretim kapasitesine ve yıllık üretiminin 60 milyon USD'ye sahip olmasını ve akıllı renk ayırıcıların en büyük üretim üslerinden biri olmasını sağlar.

   

  The dedicated R&D center bases itself in Hefei, a national science and education base, as a tactic to support the company's research and development efforts. Özel Ar-Ge merkezi, ulusal bir bilim ve eğitim üssü olan Hefei'ye, şirketin araştırma ve geliştirme çabalarını destekleme taktiği olarak dayanmaktadır. The company has also established a R&D team composed of experienced engineers and headed by leading optoelectronic experts in China, who demonstrates strong capability in research and development, extraordinary innovative ideas, and pragmatic R&D initiatives. Şirket ayrıca, deneyimli mühendislerden oluşan ve araştırma ve geliştirme, olağanüstü yenilikçi fikirler ve pragmatik Ar-Ge girişimlerinde güçlü yetenekler sergileyen Çin'in önde gelen optoelektronik uzmanlarının liderliğinde bir Ar-Ge ekibi kurdu. In particular, the company has been leading the rapid development and applications of color sorting technologies through cooperation with Delta, a US manufacturer of color sorters. Şirket, özellikle ABD renk sınıflandırıcıları üreticisi Delta ile işbirliği yaparak renk ayıklama teknolojilerinin hızlı gelişimi ve uygulamalarına öncülük ediyor. In particular, the company has developed its Amd series of color sorters, for which the company received exclusive intellectual property rights, by applying its research and manufacturing experience accumulated over the past 30 years. Özellikle, şirket, özel fikri mülkiyet hakları elde ettiği Amd serisi renk ayırıcılarını, son 30 yılda biriktirdiği araştırma ve üretim deneyimini uygulayarak geliştirmiştir. These color sorters enable precise sorting operations for rise, coarse cereals, tea and special materials. Bu renk ayırıcılar, yükselme, kaba tahıllar, çay ve özel malzemeler için hassas ayırma işlemlerine olanak tanır. Consequently, the company grasps more than 30% market share in Chinese market, and the products are successfully exported to the United States, Brazil, India, Indonesia, Southeast Asia and other countries and regions. Sonuç olarak, şirket Çin pazarında% 30'dan fazla pazar payını kavrar ve ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Hindistan, Endonezya, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelere başarıyla ihraç edilmektedir.

  İletişim bilgileri
  Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

  İlgili kişi: sales

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  İLETİŞİM

  Adres: No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin

  Fabrika adres:No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin