Ana sayfa

Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4

Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd.

Anhui Zhongke Optic-electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. is a high-tech enterprise specializing in the R&D, production and sale of intelligent color sorters. Anhui Zhongke Optik-elektronik Renk Sıralayıcısı Machinery Co, Ltd yüksek teknoloji kurumsal Ar-Ge, üretim ve akıllı renk sorters satışı konusunda uzmanlaşmış. The company is located in Baiyan Technology Park in Hefei High-tech Development Zone of China, with an area of 100,000 square meters, 22,000 square meters of modern workshops and 25,000 square meters of scientific research buildings. Şirket, Çin'in Hefei Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ndeki Baiyan Teknoloji Parkı'nda, 100.000 metrekarelik bir alana, 22.000 metrekarelik modern atölyelere ve 25.000 metrekarelik bilimsel araştırma binalarına sahiptir. Moreover, the company has invested a total of 150 million in constructing workshops and purchasing facilities, including more than 100 sets of sophisticated machines like chip welders, laser cutters and CNC systems. Dahası, şirket atölye ve satın alma tesislerinin inşasına toplam 150 milyon yatırım yaptı, bunlar arasında çip kaynak makineleri, lazer kesiciler ve CNC sistemleri gibi 100'den fazla sofistike makine bulunuyor. These investments allow the company to have an annual production capacity of 5,000 sets of intelligent color sorters and an annual output of 60 million USD, and become one of the largest production bases of intelligent color sorters. Bu yatırımlar, şirketin yıllık 5.000 set akıllı renk ayırıcı üretim kapasitesine ve yıllık üretiminin 60 milyon USD'ye sahip olmasını ve akıllı renk ayırıcıların en büyük üretim üslerinden biri olmasını sağlar.

 

The dedicated R&D center bases itself in Hefei, a national science and education base, as a tactic to support the company's research and development efforts. Özel Ar-Ge merkezi, ulusal bir bilim ve eğitim üssü olan Hefei'ye, şirketin araştırma ve geliştirme çabalarını destekleme taktiği olarak dayanmaktadır. The company has also established a R&D team composed of experienced engineers and headed by leading optoelectronic experts in China, who demonstrates strong capability in research and development, extraordinary innovative ideas, and pragmatic R&D initiatives. Şirket ayrıca, deneyimli mühendislerden oluşan ve araştırma ve geliştirme, olağanüstü yenilikçi fikirler ve pragmatik Ar-Ge girişimlerinde güçlü yetenekler sergileyen Çin'in önde gelen optoelektronik uzmanlarının liderliğinde bir Ar-Ge ekibi kurdu. In particular, the company has been leading the rapid development and applications of color sorting technologies through cooperation with Delta, a US manufacturer of color sorters. Şirket, özellikle ABD renk sınıflandırıcıları üreticisi Delta ile işbirliği yaparak renk ayıklama teknolojilerinin hızlı gelişimi ve uygulamalarına öncülük ediyor. In particular, the company has developed its Amd series of color sorters, for which the company received exclusive intellectual property rights, by applying its research and manufacturing experience accumulated over the past 30 years. Özellikle, şirket, özel fikri mülkiyet hakları elde ettiği Amd serisi renk ayırıcılarını, son 30 yılda biriktirdiği araştırma ve üretim deneyimini uygulayarak geliştirmiştir. These color sorters enable precise sorting operations for rise, coarse cereals, tea and special materials. Bu renk ayırıcılar, yükselme, kaba tahıllar, çay ve özel malzemeler için hassas ayırma işlemlerine olanak tanır. Consequently, the company grasps more than 30% market share in Chinese market, and the products are successfully exported to the United States, Brazil, India, Indonesia, Southeast Asia and other countries and regions. Sonuç olarak, şirket Çin pazarında% 30'dan fazla pazar payını kavrar ve ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Hindistan, Endonezya, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelere başarıyla ihraç edilmektedir.
 
“Kaliteli Ürünlere Göre Müşteri Güvenini Kazan, Üstün Hizmetlerden Güven Edin”, “Dürüstlük ve İyi İtibarı Olan Müşterileri Kazan” ilkesi ve “Hizmet Her Zaman Mevcuttur” hizmet anlayışı ile şirket, ortak yararlar için yeni ve eski arkadaşlarla işbirliği kurmak için sabırsızlanıyoruz.
 
 
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : AMD

No. Çalışanları : 500~1000

Yıllık satış : 60000000-70000000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

2002-2007 Öncü dönem:

Şirket kuruldu

AMD marka renk sıralayıcı başarıyla piyasaya sürüldü

 

 

2008-2011 Hızlı gelişim dönemi:

Şirket, Zhongke endüstri parkını kurmak için 20 milyon USD yatırım yaptı

Yıllık satış miktarı 30 milyon USD'ye kadar

 

 

2012-2018 Olgunluk dönemi:

AMD markası "Çinli ünlü marka"

Şirket Şanghay Stokunda listelendi

Yıllık satış tutarı 60 milyon USD'ye kadar

Firma Servisi

 

 

Dünyanın neresinde olursanız olun services Hizmetlerimiz sizi gerçekten hissettirecek: “biz her zaman yanınızdayız”

 

Çin Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

 

  • In the process of using the equipment, to avoid your device parts damage caused by long-term use and affect the color sorting effect , our well-trained professional and technical team will spare no effort to provide after-sale service support for you . Ekipmanı kullanma sürecinde, cihazınızın uzun süreli kullanımdan kaynaklanan hasar görmesini önlemek ve renk sıralama etkisini etkilemek için, iyi eğitimli profesyonel ve teknik ekibimiz sizin için satış sonrası servis desteği sağlamak için hiçbir çaba sarf etmeyecektir. Wherever you are, we will provide the timely help for you . Nerede olursanız olun, sizin için zamanında yardım sağlayacağız.
  •  
  • Using AMD color sorters, you don't have to worry the technology is out of times. AMD renk ayırıcıları kullanarak teknolojinin zaman kaybettiğinden endişelenmenize gerek yok. we have the rich color sorting application experience, powerful research innovation ability and lifelong free upgrades to keep your equipments with newest progress. biz zengin renk sıralama uygulama deneyimi, güçlü araştırma yenilik yeteneği ve hayat boyu ücretsiz yükseltmeleri ile ekipmanları tutmak için yeni ilerleme. Believe the best Whenever you see. Her gördüğünüzde en iyisine inanın.

Şirket takım

500'den fazla çalışanımız var

 

Çin Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

İLETİŞİM

Adres: No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin

Fabrika adres:No.43, Yulan Road, Baiyan Teknoloji Bahçesi, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin